Lista aktualności Lista aktualności

Leśny Dzień Edukacji - Cietrzewisko 2019

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Nadleśnictwo Koszęcin, Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" oraz Urzędu Gminy Koszęcin zaproszają na Leśny Dzień Edukacji odbywający się w ramach Regionalnych Obchodów Dni Lasu i X Pikniku Leśno-Łowieckiego "Cietrzewisko".
 
Leśny Dzień Edukacyjny odbędzie się w Koszęcinie w piątek, 17 maja 2019 r. z udziałem wiodących wydziałów leśnych oraz znajdujących się na terenie Śląska średnich szkół leśnych. Celem spotkania jest prezentacja oferty - możliwości kontynuowania nauki i rozwoju w kierunku leśnym oraz zachęcenie potencjalnych kandydatów do uzyskania kwalifikacji w niezwykle ważnym zawodzie z punktu widzenia gospodarczego, bezpieczeństwa ekologicznego i społecznego. Wydarzenie dedykowane jest uczniom i pedagogom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, a w szczególności ich absolwentom.
Leśny Dzień Edukacyjny będzie trwał od godziny 10:00 do godziny 14:00.

PS: W ramach Cietrzewiska również Nadleśnictwo Lubliniec będzie prowadzić własne stoisko edukacyjne, które będzie dostępne dla zainteresowanych w niedzielę (19 maja br.) w godzinach od 12:00 do 18:00 - Serdecznie zapraszamy!


Pełen program Cietrzewiska: